Akce Home O nás Značky Kontakt

Joseph Ribkoff si zakládá na tvorbě oblečení, které odpovídá všem potřebám dnešních žen. Univerzální šaty, které se hodí pro všechny příležitosti, ať už na každodenní nošení nebo večer do společnosti, vyloženě večerní šaty pro všechny slavnostní příležitosti i sportovní řadu. Oblečení Joseph Ribkoff je založeno na inovativní všestrannosti, cenové dostupnosti a kvalitě.
Kanadská módní značka Joseph Ribkoff působí na trhu od roku 1957 a od té doby se neustále vyvíjí. Návrhy odráží hluboké pochopení módních trendů a preference zákazníků na klíčových trzích po celém světě.

OBLIQUE Creations je velmi „mladá“ italská značka, která si začíná na trhu módy postupně získávat silnou pozici. Společnost OBLIQUE Creations vychází z estetické filozofie, která dokázala nejen převrátit tradiční pravidla trhu, ale splňuje očekávání sofistikované, okouzlující a kosmopolitní ženy. Dnes se kolekce OBLIQUE Creations nachází v předních luxusních a avantgardních butikách po celém světě. Cítit se pohodlně a při tom vypadat sexy je přáním každé ženy.

Pro německou značku BEATE HEYMANN je velmi důležitá vysoká kvalita a vynikající služby. Se stále novými, neobvyklými střihy a nápaditými materiálovými kompozicemi se značka BEATE HEYMANN zaměřuje na kreativitu a oslovuje sebevědomého a stylového zákazníka, který miluje něco zvláštního. Lichotivé, velmi ženské modely mají velmi široký záběr: od možností společenských, přes uvolněný dress code, až k volnočasovým záležitostem. BEATE HEYMANN znamená vysokou kvalitu a je opravdu luxusní záležitostí...

Mezinárodně orientovaná německá rodinná firma Verpass v sobě spojuje tradici s moderností. Móda značky Verpass je založena na rafinovaném střihu, je velice rozmanitá, nechává ženě prostor pro individuální osobnost, podtrhuje charisma a životní styl. Modely značky Verpass jsou navzájem dobře kombinovatelné a perfektně padnou.
Módní značka Via Appia je určena všem ženám ve velikostech 36 až 50, které mají rády pohodlný a padnoucí střih, módní trendy a kvalitu. Via Appia je známá především ve světě pletené módy, a to hlavně pro svou kvalitu materiálu, nápadité řešení a kvalitní zpracování.
Společnost Via Appia byla založena v roce 1980 v Německu a zaměřuje se výhradně na dámskou módu. Každá kolekce vychází z aktuálních trendů a nejvyšších kvalitativních standardů při zachování poměru výkon-cena. Mladý tým designérů si klade za cíl plnit náročná přání dnešních žen.
JOSEPH RIBKOFF |  OBLIQUE |  BEATE HEYMANN |  VERPASS |  VIA APPIA

HOME |  AKCE |  ZNAČKY |  O NÁS |  KONTAKT |